Nechty sú odrazom vašej starostlivosti a čistoty, preto na nich nezabúdajte. Chcete očariť ?

Novinkou tohto leta sú bláznivé nechty. Teraz máte možnosť sa vyblázniť a urobiť si ich podľa vašich predstáv.

Kvetinová záhrada
Doprajte svojim nechtom viac pestrosti a sviežosti. Kvety sú stále „IN“ a môžeme ich vidieť všade. Sukne, tričká, lodičky či kabelky sú zasypané rôznymi farebnými kvetmi. Ak patríte medzi praktické ženy, tak najvhodnejším spôsobom na skrášlenie sú nálepky na nechty.

Gepardie nechty k jemnému outfitu
Zvieracie vzory boli kedysi veľkým hitom, no ich sláva zotrváva až dodnes. Ku gepardím vzorom sa hodí jednoduchý béžový overal, čím budete pôsobiť prirodzene a luxusne. Ak máte výrazné nechty, zvoľte jednofarebný outfit, ktorý dodá celkovému dojmu akúsi jemnosť a štýl.

Zdobená francúzska manikúra
Klasická francúzska manikúra patrí k najobľúbenejším spôsobom zdobenia nechtov. Pôsobí decentne a čisto, a preto mnoho žien nedá dopustiť na túto metódu. Môžete ju nosiť pri akejkoľvek príležitosti.

Nenápadná manikúra
Ak nepatríte k extravagantným typom žien zvoľte nenápadnú manikúru. Kratšie nechty vám dodajú viac slobody. Uprednostnite skôr zemité farby, ktoré vám dodajú šarm a eleganciu. Už si nemusíte lámať hlavu nad tým, ako bude ladiť váš celkový outfit, pretože zemité farby sú vhodné k akémukoľvek typu oblečenia. Odtiene hnedej a béžovej budú pôsobiť veľmi prirodzene a upravene. Takáto nenápadná manikúra je vhodná najmä pre ženy, ktoré pracujú v rôznych firmách, kde je konzervatívnosť doslova vyžadovaná.

Ďalšie zaujímavé články nájdete tu.

Comments are closed.

Vás nič nestoja a pomôžu
Venujte aj tento rok 2%

na ľudský účel a užitočné veci. Je to rýchle a jednoduché.
Viac info tu.
Voľné pracovné miesto
Otváracie hodiny:
WELLNEA Senec
Po – Pia: 7.00 – 20.00 hod
Sobota: 7.00 – 14:00 hod
Nájdete nás:
Salón WELLNEA Senec
Pasáž Helios 1, pešia zóna v centre,
oproti Tatrabanke

Lichnerova 41
903 01 Senec

Tel.: 0903 415 220
E-mail: wellnea@wellnea.sk
Mapka:
TENENET o.z.