Ildi má 23 rokov, je mladá, slobodná a žije s rodičmi v rodičovskom dome. Keď mala 19 rokov, začali sa jej zdravotné ťažkosti. Najprv to boli horúčky, bolesti brucha a tak sa rozhodla, že navštívi lekára. No doktor jej predpísal nesprávne lieky, ktoré nezaberali keďže neboli vhodné na jej chorobu, o ktorej dovtedy nevedeli, a tak sa cítila horšie a musela ísť na pohotovosť. Nechali si ju v nemocnici, kde jej spravili veľa vyšetrení a nakoniec zistili, že má Crohnovu chorobu, ktorá postihuje tráviaci trakt. Nasledovala konečne správna liečba, ktorá zabrala a na chvíľu jej pomohla, no bolesti sa vrátili, a tak usúdili, že bude lepšie, keď pôjde na operáciu. Po operácii sa cíti lepšie, no naďalej užíva biologickú liečbu.

Zo začiatku bola smutná z toho že nevie, čo sa s ňou deje. Poznanie choroby a dodržiavanie prísnej diéty spolu s liečbou jej však pomohlo znovu sa zaradiť znova do života. Pracovať začala preto, lebo nechcela byť závislá na rodičoch a chce im aj finančne pomôcť.

Ildi sme poslali na rekvalifikačný kurz manikúra a nechtový dizajn a prekvapila nás svojím zodpovedným a tvorivým prístupom k tejto práci.

Rada vymýšľa nové zdobenie nechtov a je šťastná, keď sa zákazníčkam páčia a sú spokojné. Sme veľmi radi, že sa Ildi stala súčasťou nášho tímu…

Zistite viac o úplnom využití náhradného plnenia…

Comments are closed.

Vás nič nestoja a pomôžu
Venujte aj tento rok 2%

na ľudský účel a užitočné veci. Je to rýchle a jednoduché.
Viac info tu.
Voľné pracovné miesto
Otváracie hodiny:
WELLNEA Senec
Po – Pia: 7.00 – 20.00 hod
Sobota: 7.00 – 14:00 hod
Nájdete nás:
Salón WELLNEA Senec
Pasáž Helios 1, pešia zóna v centre,
oproti Tatrabanke

Lichnerova 41
903 01 Senec

Tel.: 0903 415 220
E-mail: wellnea@wellnea.sk
Mapka:
TENENET o.z.