Keď k nám zákazník príde, ani si neuvedomí, že je v chránenej dielni. Vstúpi do príjemného prostredia kvalitného salónu krásy v centre Senca, obslúžia ho hneď pri vstupe na recepcii a po vychutnaní si služieb vďaka príjemnej obsluhe si ani neuvedomí, že nie je v klasickom salóne krásy. Dôraz na reklamu nám priniesol zvýšený záujem Senčanov o naše služby, preto sme rozšírili otváraciu dobu od 8 hodiny ráno do 20 hodiny večer, tiež každú sobotu 8 až 16 hod.

Krok s dobou“ udržiavame aj vďaka inovovanej web stránke s fotkami z našich priestorov, formou on-line objednávkového formulára, zverejneného cenníka všetkých úkonov, možnosti platby kreditnou kartou, bezbariérového prístupu aj s kočíkom, detským kútikom priamo vo vstupnej hale salónu alebo neustálym skvalitňovaním ponuky našich služieb nám pomáha vytvárať lepšie prostredie na stretnutie človeka s človekom, bez predsudkov a s vychutnaním si života, oddychom a úľavou od rýchleho pracovného tempa každodenného života. Poskytovanie služieb verejnosti našimi zdravotne postihnutými kolegami tak nadobúda hlbší ľudský rozmer, z ktorého profitujú tak naši klienti, ako aj my. A za to vám všetkým Senčanom – našim terajším aj budúcim klientom, ďakujeme.

WELLNEA s.r.o. (chránená dielňa), poskytujúca služby salónu krásy a zamestnávajúca 5 zdravotne postihnutých ľudí, bola Európskou sieťou nadácií sociálnej ekonomiky so sídlom v Bruseli v apríli 2011 vybraná medzi 10 najlepších sociálnych projektov z krajín EÚ na Európsku cenu pre zamestnávanie mladých ľudí v sociálnej ekonomike. Podmienkou bolo založenie sociálneho podnikania minimálne dvoma mladými ľuďmi do 30 rokov, pričom mali vytvoriť v organizácii pracovné miesta pre ďalších mladých ľudí a efektívne podnikať na trhu minimálne 2 roky. Európska sieť nadácií sociálnej ekonomiky ocenila najmä ochotu sociálnej solidarity, demokratické zapájanie zdravotne postihnutých a mladých ľudí do rozhodovania o službách verejnosti v organizácii práce ako aj ich osobnostný rozvoj v chránenej dielni a uplatnenie sa v napĺňaní cieľov sociálneho podnikania pre dobro spoločnosti.

Začiatkom roka 2011 sme získali aj podporu Nadácie VÚB, vďaka ktorej sa nám podarilo zvýšiť kvalitu našich služieb salónu krásy pre seneckú verejnosť. Podporili nás kúpou kozmetického prístroja – kavitácie (ultrazvukové odburávanie tukových buniek v problematických partiách tela), masážnych lávových kameňov ako aj ďalších spotrebných materiálov.

Vyskúšajte naše služby…

Chránená dielňa WELLNEA - ponuka

(Viac o povinných platbách sa dozviete tu, o našej ponuke tu)

Autor: Eva Lauková, Senčan, jún 2011, strana 9.

Na stiahnutie: Senčan – jún 2011 „Salón krásy WELLNEA zamestnáva zdravotne postihnutých“

Comments are closed.

Vás nič nestoja a pomôžu
Venujte aj tento rok 2%

na ľudský účel a užitočné veci. Je to rýchle a jednoduché.
Viac info tu.
Voľné pracovné miesto
Otváracie hodiny:
WELLNEA Senec
Po – Pia: 7.00 – 20.00 hod
Sobota: 7.00 – 14:00 hod
Nájdete nás:
Salón WELLNEA Senec
Pasáž Helios 1, pešia zóna v centre,
oproti Tatrabanke

Lichnerova 41
903 01 Senec

Tel.: 0903 415 220
E-mail: wellnea@wellnea.sk
Mapka:
TENENET o.z.