Pedikúra znamená starostlivosť o naše nohy. Mala by byť pravidelná a kvalitná a každý z nás by si mal uvedomiť, že naše nohy nosia celú našu váhu. Človek prejde vela kilometrov, je to akoby sme prešli okolo celej zeme niekoľko krát. Ako predísť problémom s nohami ?

Problémom predíďte nosením správnej obuvi, ich nepreťažovaním a pravidelnou starostlivosťou tak doma ako aj u pedikérky.

Správna obuv je veľmi dôležitá, zvlášť u malých detí. Topánky dokážu spôsobiť mnoho zdravotných ťažkostí: vybočené palce, otlaky, mozole, pluzgiere, kostné výrastky, ploché alebo zvislé nohy, preto je dôležité zvážiť si starostlivosť a nezanedbať ju, aby u Vás po pár rokoch nenastali nezvratné zmeny.

Nohám prospeje aj každodenná alebo najmenej týždenná starostlivosť. Profesionálna starostlivosť o nohy je potrebná aspoň raz za 5 týždňov podľa stavu nôh. Zákazníkom ponúkame nanášanie masiek, masáže, upravovanie, lakovanie, strihanie a brúsenie nechtov na nohách. Vykonávame aj špeciálne úkony ako uvoľňovanie zarastajúcich nechtov či obrusovanie stvrdnutej kože a na záver nohy ponatierame hydratačným a regeneračným krémom. Udržať nohy v dobrom stave je potom hračka.

Rezervujte si Vaše ošetrenie nôh už teraz !

Comments are closed.

Vás nič nestoja a pomôžu
Venujte aj tento rok 2%

na ľudský účel a užitočné veci. Je to rýchle a jednoduché.
Viac info tu.
Voľné pracovné miesto
Otváracie hodiny:
WELLNEA Senec
Po – Pia: 7.00 – 20.00 hod
Sobota: 7.00 – 14:00 hod
Nájdete nás:
Salón WELLNEA Senec
Pasáž Helios 1, pešia zóna v centre,
oproti Tatrabanke

Lichnerova 41
903 01 Senec

Tel.: 0903 415 220
E-mail: wellnea@wellnea.sk
Mapka:
TENENET o.z.