Krásne a zdravé vlasy z Vás spravia pekného človeka. Pomôžu prežiariť Vašu vnútornú krásu navonok a rozviť Vaše bohatstvo človeka tak, aby si Vás ostatný všimli hneď na prvý pohľad. Pomáhame Vašim vlasom k lepšiemu zdraviu prostredníctvom špeciálnych liečebných kúr na rozštiepené alebo nadmerne padajúce vlasy.

Podanie ruky o Vás prezradí mnoho, najmä v prvom kontakte s druhým človek hrá dominantnú úlohu pri tvorbe prvého dojmu z Vás. Okrem sebavedomia vloženého do Vášho stisku ruky Vám ponúkame jemné, ženské a upravené ruky.
Nechty povedia o Vašej povahe. Nechajte reč tela hovoriť za Vás.

Pedikúra u nás sa postará o Vaše nohy, zahŕňa starostlivosť o kožu a nechty na nohách. Kráčanie sa tak stane pre Vás hračkou.

Oddýchnite si v príjemnej atmosfére s relaxačnou hudbou a aromaterapiou. Obnovte svoje duševné aj fyzické sily na náročné dni, ktoré žijete.

Pleť za Vás hovorí rečou zdravia. Problémy sa odrazia práve na nej. Preto presvedčte svoje okolie o svojej kráse a zdraví. Vieme si poradiť s problematickou pleťou, nadmerne mastnou alebo suchou pleťou, poznáme umenie oddialiť starobu.

Odbúravanie tukových buniek je novinkou a je známa tiež ako liposukcia bez skalpelu. Najnovšia bezbolestná a vysokoúčinná prístrojová metóda chudnutia odbúrava tukové bunky, ktoré sú ťažko odstrániteľniteľné diétou a cvičením. Zmierňuje prejavy celulitídy a modeluje postavu…

Swarovského kryštály vkusne zasadené v striebre potešia Vás alebo Vašu blízku osobu ako milý darček.
 
 
Využite tiež svoju VERNOSTNÚ KARTU LYONESS – ak ju ešte nemáte, na počkanie Vás zaregistrujeme a nielen naše služby tak budete mať ešte výhodnejšie !!!

Ak by ste mali ďalšie otázky ohľadom salónu alebo prevádzky, kontaktujte prosím
p. Noru Horváthovú – majiteľku a konateľku WELLNEA s.r.o.
Tel.: +421 905 934 384
nora@wellnea.sk

Vás nič nestoja a pomôžu
Venujte aj tento rok 2%

na ľudský účel a užitočné veci. Je to rýchle a jednoduché.
Viac info tu.
Voľné pracovné miesto
Otváracie hodiny:
WELLNEA Senec
Po – Pia: 7.00 – 20.00 hod
Sobota: 7.00 – 14:00 hod
Nájdete nás:
Salón WELLNEA Senec
Pasáž Helios 1, pešia zóna v centre,
oproti Tatrabanke

Lichnerova 41
903 01 Senec

Tel.: 0903 415 220
E-mail: wellnea@wellnea.sk
Mapka:
TENENET o.z.