Nie ste zástancom dlhých nechtov ? Uprednostňuje kratšie pazúriky, či už z estetického alebo praktického hľadiska ?

Aktuálna móda je im absolútne naklonená
Trendom sú nechty nielen dlhé ako zo žurnálu, ale aj celkom krátke. Jedno by však mali mať spoločné – efektnú úpravu. Aj krátke nechty vyžadujú pravidelnú starostlivosť, manikúru a ak ste za, tak i zdobenie. Efektov, ktoré na nich vyniknú je viacero a my ponúkame pre každú ženu niečo.

Manikúra predstavuje čistenie, zastrihávanie a pilníkovanie nechtov do tvaru, ktorý je vám prirodzený a na pohľad krásny. Upravenie kože okolo lôžka, prípadne odstrihnutie záderov. Pre prirodzený, no dokonalo upravený vzhľad nechtov sa vyleští povrch nechtov, následne sa aplikuje výživný, podkladový, farebný a vrchný lak. Nakoniec aplikujeme olejček na kožu a krém na ruky.

Pokiaľ ste na farby, nebojte sa zobrať do rúk výraznejší lak.
Laky tmavšej farby dokonca viac sedia na kratších nechtoch ako tých dlhých, pretože opticky pridávajú na mohutnosti. Farby ako slivková, bordová či dokonca aj čierna, ktorá je stále trendom, môže byť vaším pravidelným spestrením. Hodia sa na večerné akcie, no vedia dodať punc aj dennému outfitu. Okrem tmavých odtieňov sú stále obľúbené aj klasiky ako červená alebo ružová, blížiaca sa jar nahráva farebnejším nápadom ako pastelové odtiene, broskyňová, žltá, oranžová, ružová, modrá. Tohtoročným módnym tromfom je zelená farba.

Skrášlite svoj zovňajšok trendy nechtovým dizajnom spolu s ošetrením a objednajte sa k nám už TERAZ !

Comments are closed.

Vás nič nestoja a pomôžu
Venujte aj tento rok 2%

na ľudský účel a užitočné veci. Je to rýchle a jednoduché.
Viac info tu.
Voľné pracovné miesto
Otváracie hodiny:
WELLNEA Senec
Po – Pia: 7.00 – 20.00 hod
Sobota: 7.00 – 14:00 hod
Nájdete nás:
Salón WELLNEA Senec
Pasáž Helios 1, pešia zóna v centre,
oproti Tatrabanke

Lichnerova 41
903 01 Senec

Tel.: 0903 415 220
E-mail: wellnea@wellnea.sk
Mapka:
TENENET o.z.